KONST / Litografier / Färglitografi 11709108
nr 1170 9108
Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), signerad och numrerad 173/260, "VIPs", 42x35
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 19 mars 2018
kl 21:01:06
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
19 mar